קרני ישי פסיכותרפיסטית

איך הכל התחיל 

דרכי לטפול בתנועה החלה כמשתתפת במפגשי "רקוד חופשי" שם גיליתי מרחב חדש ומסקר לגילוי והבעה אישית מתוך חוויה של חופש ושחרור.

הגעתי אל מפגשים אלה מיד לאחר לידת בתי הבכורה מתוך תשוקה שהתעוררה בי לבטא את שמחת הלידה הן של בתי והן של עצמי כאם.

 

במרחב חדש ומאפשר זה, התחילה התפתחותי המקצועית. על רחבת הרקודים שמעתי לראשונה את המושג "טיפול בתנועה". משם קצרה הייתה הדרך ללימודים בארה"ב.

הלימודים חשפו אותי לעולם ידע חדש, לחוויות ברמה הגופנית וברמה הנפשית. הם הובילו אותי להכרה במקומם הטבעי של הגוף והנפש כישות אחת: "גוף-נפש".

במסגרת לימודי השתתפתי בסדנת חלומות באוריינטציה יונגיאנית, בשילוב אמנויות. סדנה זו העירה את החלומות הרדומים בתוכי, ליתר דיוק את התודעה והזיכרון של החלומות.

מאז אותה סדנה התחילו החלומות "להתדפק" על תודעתי והפכו להיות חלק בלתי ניפרד מחיי הפנימיים והחיצוניים כאחד.   היום החלומות הם חברי לדרך.

 

המפגש עם תורתו של יונג ושיטת "הדמיון הפעיל", הובילה אותי כמטפלת בתנועה, לשלב בין מרחב החלום והדמיון לבין הגוף והתנועה.

התפתחות מקצועית זו הובילה אותי להמשך הכשרה כאנליטיקאית יונגיאנית.

כמו ה"גוף-נפש" גם חיי האישיים והמקצועיים חד הם.

 

אני מוצאת את עצמי כיום בתהליך מתמשך של צמיחה והתפתחות אשר בו היבטים שונים של חיי נשזרים ומזינים זה את זה. האמהות חיברה אותי עם הגוף והתנועה. הסבתאות שחררה ממני את המשחק הטמון ב"גוף-נפש" שלי. מטופלי מלמדים אותי על כוחות והתמודדות ומפגישים אותי כל פעם מחדש עם הענווה והאמפטיה.

כל אלה מתמזגים לרקוד חיים מתמשך שאותו אני רוקדת עד היום.

 

אני מציעה לאנשים הפונים אלי את ההזדמנות להיות בתהליך - להתחבר לכוחות ולמשאבים הפנימיים והחיצוניים הייחודיים להם. למצוא את ההזדמנות הטמונה בקושי, לצמוח ולהתפתח.

 

פסיכותרפיה היא שילוב של חוויה עם תודעה.

1/1